Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka francuskiego classic – Paryż

Nasz obóz języka francuskiego jest skonstruowany specjalnie na potrzeby dzieci i młodzieży. Zapewnia to, co najważniejsze dla rodziców (bezpieczeństwo, jakość nauczania, komfort, higienę i zdrowe jedzenie) oraz dla uczestników (odkrywanie Paryża, przyjaźnie z młodymi ludźmi z całego świata, gry i zabawy).

Uczestnicy obozu zakwaterowani są w naszej rezydencji, zlokalizowanej w południowej części Paryża, w pobliżu metra, sklepów i najsławniejszych atrakcji turystycznych miasta: Luwru, Wieży Eiffla, Montmartre czy Notre Dame. Tu, na miejscu, odbywają się też zajęcia lekcyjne. Proponowane pokoje są przestronne i wygodne, mieszczą do 4 osób jednocześnie. Na piętrach zlokalizowane są wspólne toalety i prysznice. Pościel zmieniana jest raz w tygodniu, przez cały okres pobytu uczestnika na obozie. Ręczniki zapewnione na miejscu. Dodatkowo: całodobowy monitoring, klasy (30 sal) wyposażone w sprzęt audiowizualny, restauracja samoobsługowa z wyjściem na taras, salon studencki, hala sportowa, sala komputerowa z dostępem do Internetu, maszyny z przekąskami i napojami. Posiłki (śniadanie, lunch, kolacja) serwowane są w restauracji, w cenie obozu jest również popołudniowa przekąska. Podczas wyjść, posiłek czasem może być zastąpiony inną formą (np. piknik). Dostępne są również opcje posiłków wegetariańskich.

Oprócz zajęć językowych, uczestnicy obozu uczestniczą w szerokiej gamie zajęć pozalekcyjnych. Organizatorzy naszych zajęć posiadają certyfikaty BAFTA (ekwiwalent Certificate of Aptitude for Entertainments Organisers). W dniu przyjazdu uczestnicy zapisują się na aktywności, w których chcą wziąć udział podczas dwóch zajęć popołudniowych tygodniowo. Mają do wyboru m.in. różnorodne zajęcia sportowe, kulturowe czy artystyczne, takie jak: gry terenowe, karaoke, teatr, badminton, tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, taniec, grafika itp. Po kolacji uczestnicy wybierają się na wyjścia po mieście lub biorą udział w zorganizowanych zajęciach na kampusie (trzy zorganizowane zajęcia i/lub wyjścia tygodniowo). Co każde dwa tygodnie – jedna wycieczka całodniowa! Wyjścia na miasto organizowane są we współpracy z profesjonalnymi przewodnikami – studenci będą mieli okazję zwiedzić m.in. katedrę Notre Dame, Wersal, Luwr, Montmartre, Muzeum d’Orsay czy Wieżę Eiffel. Dodatkowo, uczestnicy mogą wykupić także całodzienne, weekendowe wycieczki poza miasto (Disneyland, Park Rozrywki Astérix, Zamki Doliny Loary - ceny w granicach od 150 do 250 EUR za wycieczkę).

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły Standard zakwaterowania
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie ośrodka Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne Dojazd do ośrodka

Ostatnie opinie klientów obozie językowym w Paryż

Lucyna Kapustka
2014-11-02
Brak informacji o dodatkowych kosztach, np. Wyjcie do Asterix .
Pozdrawiam

Oceń obóz językowy w Accord

Jeśli byłeś na obozie językowym w Accord i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Paryż skontaktuj się z nami.