Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka angielskiego freestyle – Londyn

Londyn to tętniąca życiem stolica Anglii, będąca zawsze o krok do przodu w stosunku do reszty świata. W klubach gra tu muzyka, która dopiero później będzie na topie, a w sklepowych witrynach podziwiać można modę na przyszły sezon. W Londynie panuje niepowtarzalna mieszanka smaków, dźwięków i języków – przyjedź i przekonaj się o tym sam! Będąc tutaj nie tylko pogłębisz swoje zdolności językowe, ale także doświadczysz „wielkiego świata”, jako że to tu wyznaczane są trendy.]

Zapraszamy młodzież do udziału w obozie mającym swoją siedzibę na przedmieściach stolicy, w zielonym i spokojnym Bushey. Słynie ono z wielu znanych muzyków, którzy ukończyli tutejszą, renomowaną szkołę Purcell. To doskonała lokalizacja to tego, by zwiedzać cały London – ma bowiem doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Nasz ośrodek zajmuje obiekty St Margaret’s College. To wiodąca szkoła z internatem, wysoko oceniana przez rodziców i uczniów. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy Londynu – Hampstead. Ośrodek jest doskonałym miejscem do nauki i wypoczynku – zakwaterowanie znajduje się na terenie kampusu, gdzie odbywają się także zajęcia lekcyjne. Rezydencja oferuje pokoje kilkuosobowe, a wyżywienie (pełne – 3 posiłki) serwowane są również na terenie ośrodka.

W cenie pakietu:
- kurs językowy wedle zamówienia
- materiały do kursu (do wypożyczenia)
- certyfikat językowy
- zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, zgodnie z zamówieniem
- pakiet zajęć dodatkowych, w tym m.in. zajęcia sportowe (kajaki, piłka nożna, fitness, zumba), wyjście do kina, piknik, grill na plaży, zwiedzanie miasta, rejs statkiem, dyskoteka itp.; możliwość wykupienia dodatkowych, rozszerzonych pakietów animacji Fun Pack (w tym np. wejścia do muzeum, przejażdżka London Eye) oraz wycieczki do Harry Potter Studio (za dodatkową opłatą); możliwe również wykupienie rozszerzonego pakietu aktywności, tzw. Fun Pack
- transfer lotniskowy z wyznaczonego lotniska (w wyznaczone dni przyjazdu i wyjazdu z obozu)

UWAGA - w przypadku wylotów na tracie WAW-LHR-WAW w terminach: 14.07, 28.07, 11.08 możliwość przelotu pod opieką pracownika szkoły w cenie 450 PLN (cena za opiekę, bez biletu; o to, który lot i przewoźnik - zapytaj o szczegóły przed zakupieniem przelotu).

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły ****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia ***Wyposażenie ośrodka ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ***Zajęcia pozalekcyjne ***Dojazd do ośrodka ****

Oceń obóz językowy w Sprachcaffe

Jeśli byłeś na obozie językowym w Sprachcaffe i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Londyn skontaktuj się z nami.