Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka francuskiego classic – Cannes

Cannes, sławne przez wzgląd na swoje pałace, luksusowe hotele i Pałac Festiwalowy, wciąż pozostaje tradycyjnym, śródziemnomorskim miastem, które jest łatwo dostępne dla wszystkich. Położone w odległości 10 km od Antibes, 35 kilometrów od Nicei, 55 km od Monte Carlo i około 90 km od Saint-Tropez, Cannes znajduje się w samym sercu Côte d’Azur. W dodatku - nic nie pobije tutejszych plaż, oddalonych zaledwie 500 metrów od sławnego “Croisette”!

Kampus zajmuje 7,5 akrów przestrzeni, w samym centrum Cannes. Obejmuje: sale lekcyjne, zakwaterowanie, basen, restaurację i boiska sportowe. Podczas obozu studenci zakwaterowani są w naszej rezydencji, usytuowanej w historycznym budynku, znajdującej się niecałe 2 kilometry od Croisette i plaż. Jednocześnie mieści do 120 studentów. Pokoje są 2-osobowe, z łazienką dzieloną (1 łazienka na dwa pokoje). Zapewniamy pościel (bez ręczników) i sprzątanie (lekkie codziennie i dokładne w weekend). Posiłki w formie bufetu serwowane są w restauracji na kampusie (w trakcie weekendów – pikniki poza kampusem). Na terenie rezydencji zapewnione Wi-Fi i możliwość prania. W trakcie obozu uczniowie dzieleni są na dwie grupy wiekowe: 12-15 i 16-17 (młodzież starsza może w godzinach wieczornych opuszczać teren obozu - wyłącznie za wcześniej wyrażoną, pisemną zgodą rodzicielską).

Alternatywnie młodzież w wieku 13-15 lat może wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Nasze rodziny zamieszkują w rejonie Cannes lub Le Cannet. Śniadania i obiadokolacje spożywane są z rodziną; lunch spożywany jest w szkole, a w trakcie wycieczek weekendowych uczniowie otrzymują suchy pakowany lunch. Pokoje są dwuosobowe. Uczniowie samodzielnie podróżują do/ze szkoły oraz na wszelkie aktywności dodatkowe.

Studenci mają całodobową opiekę, z wyjątkiem okresów, kiedy studenci mogą wychodzić poza obóz samodzielnie w czasie wolnym (wymagana wcześniejsza zgoda rodzicielska). Po zajęciach lekcyjnych nasi uczniowie uczestniczą w bogatym programie dodatkowym. Organizujemy zajęcia:
- popołudniowe: żegluga, zajęcia sportowe (w tym zawody), wyjścia na plażę (darmowy przewóz busem dla uczestników)
- wieczorne: barbeque, wieczory taneczne, gry, kabaret, pokazy
- wycieczki półdniowe (1 wycieczka w tygodniu) np. Lérins Islands, Nicea, park rozrywki
- wycieczki całodniowe (1 wycieczka w weekend) np. Monaco, Antibes, Marineland

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie ośrodka ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania *****Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do ośrodka *****

Oceń obóz językowy w Centre International d'Antibes

Jeśli byłeś na obozie językowym w Centre International d'Antibes i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Cannes skontaktuj się z nami.