Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Ranking obozów językowych za granicą

Ranking ten przygotowany został dla wszystkich, którzy są zainteresowani szybkim udoskonaleniem swoich umiejętności językowych poprzez wyjazd na obóz językowy za granicą. Osobami oceniającymi poszczególne obozy są ci, którzy sami w nich uczestniczyli, w związku z czym ich opinie są w pełni obiektywne. Spośród wszystkich dostępnych na rynku obozów językowych do naszego rankingu wybrane zostały wyłącznie te, które spełniły rygorystyczne warunki selekcji w zakresie merytorycznym i pod względem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczestniczących w obozie. Można więc śmiało stwierdzić, że wszystkie prezentowane obozy językowe są na wysokim poziomie, a pozycja w rankingu jest odzwierciedleniem indywidualnej oceny uczestników.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z ogólnymi informacjami w jaki sposób zorganizowane są obozy językowe i jak łączą one ze sobą skuteczną naukę i wakacyjny wypoczynek. Warto także zastanowić się jaki rodzaj obozu językowego będzie najlepiej dopasowany do preferencji uczestnika pod względem rodzaju zajęć dodatkowych, które są realizowane w czasie wolnym. Często pojawiającym się pytaniem jak znaleźć obóz językowy, który zapewni dziecku nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale także komfort i  bezpieczeństwo - na ten temat można przeczytać więcej w zakładce "Jak wybrać obóz językowy za granicą".

 

Ponieważ ranking ten obejmuje jedynie obozy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży, wszystkich zainteresowanych kursami językowymi za granicą dla dorosłych i starszej młodzieży odsyłamy do rankingu kursów językowych. Osoby zaintersowane bardziej egzotyczymi lokalizacjami (np. Australia, Malta, Nowa Zelandia, RPA czy też Meksyk lub Kuba) zapraszamy do rankingu szkół językowych

 

Jeśli uczestniczyłeś w jednym z prezentowanych obozów językowych za granicą wypełnij krótką ankietę aby podzielić się z nami swoją opinią.