Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka niemieckiego classic – Freiburg

Freiburg położony jest w otoczeniu łagodnych, pokrytych winnicami wzgórz. Ponad starannie utrzymaną starówką wznosi się piękna, gotycka wieża katedry z czerwonego piaskowca, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę miasta i zielonych wzgórz Schwarzwaldu. Freiburg oferuje także szereg atrakcji kulturalnych, zaś jego otoczenie jest idealne do aktywnego wypoczynku. To miasto kosmopolityczne, które swoją międzynarodową atmosferę zawdzięcza m.in. bliskiej odległości od Francji i Szwajcarii, a także dzięki studentom - mieści się tu bowiem słynny uniwersytet i inne uczelnie wyższe. Nazywane jest także Zielonym Miastem - jego cechą charakterystyczną są licznie widziani tu rowerzyści czy panele słoneczne na wielu dachach budynków.

Lekcje odbywają się w naszej szkole, w jasnych, przestronnych i dobrze wyposażonych salach. W trakcie obozu oferujemy zakwaterowanie u rodzin goszczących (min. 14 lat) lub w akademikach studenckich. U rodziny pokoje są 1-osobowe, z łazienką dzieloną z rodziną. To opcja szczególnie polecana tym, którzy chcą się poczuć jak prawdziwi mieszkańcy Freiburga i ćwiczyć nowo nabyte umiejętności językowe w naturalnym środowisku. Mieszkanie w akademiku pozwala na utrzymywanie kontaktu z innymi uczestnikami obozu i posiadanie stałego dostępu do naszych grupowych opiekunów obozu. Pokoje są tu 2-osobowe. W trakcie obozu korzystamy z dwóch akademików (hoteli), zlokalizowanych w odległości około 20-25 minut transportem publicznym. Uczniowie podróżują do i ze szkoły pod opieką naszych opiekunków.

Oprócz zajęć językowych, organizujemy rozbudowany program aktywności pozaszkolnych. Oferujemy różnorodność zajęć sportowych, wyjścia do muzeów i ciekawe wycieczki. Studenci będą mieli okazję pojechać do Europe Park, odbyć rejs statkiem po jeziorze Titisee w Czarnym Lesie, udać się na spływ canoe czy spróbować letniego zjazdu tobogganem. Odwiedzamy także sam Freiburg, spędzamy czas przy wspólnym barbeque, gramy w gry obozowe i bawimy się na dyskotece. Wszystko to sprawi, że wyjazd do Freiburga na długo zostanie Ci we wspomnieniach!

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania Obsługa personelu szkoły Standard zakwaterowania
lektorzy prowadzący zajęcia Wyposażenie ośrodka Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania Zajęcia pozalekcyjne Dojazd do ośrodka

Oceń obóz językowy w Sprachschule zum Ehrstein im Kolping Bildungswerk e. V.

Jeśli byłeś na obozie językowym w Sprachschule zum Ehrstein im Kolping Bildungswerk e. V. i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Freiburg skontaktuj się z nami.