Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka angielskiego adventure – Dicker

Dicker leży w spokojnej, pełnej zieleni okolicy w sercu hrabstwa Sussex, blisko nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Eastbourne. Ośrodek zajmuje obszerną posiadłość, która na co dzień pełni funkcję prywatnej szkoły z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym. Uczestnicy kursów mają do dyspozycji tereny zielone i leśne, boiska sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), korty tenisowe, kort do squasha, salę gimnastyczną, sale taneczne i teatralne oraz basen czy małe pole golfowe. W określonych porach dnia mogą także korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu.

Młodzież jest zakwaterowana w kilkuosobowych pokojach (1-4 osoby), z łazienkami dzielonymi, w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca, gdzie prowadzone są zajęcia. Na terenie ośrodka łącznie znajduje się 5 budynków mieszkalnych dla studentów. W tych samych budynkach mieszkają także opiekunowie, czuwający nad bezpieczeństwem i komfortem uczestników obozu.

W trakcie obozu realizowany jest bogaty program zajęć, na który składają się: zajęcia lekcyjne angielskiego, zajęcia sportowe i kulturowe, zabawy integracyjne i wycieczki. Studenci mogą rozbudować swoje zajęcia językowe o dodatkowo płatne (!) opcje zajęć tematycznych lub sportowych, tzw. „Academies”: pisanie esejów, przemowy publiczne, taniec nowoczesny, rysowanie i malowanie, teatr, garncarstwo, sporty wodne, strzelectwo (do gliny), golf, jazda konna, tenis, rugby (UWAGA - niektóre akademie dostępne tylko w określonych tygodniach obozowych, o szczegóły pytaj w Glossa). Jeżeli uczniowie nie uczestniczą w „Academies”, mają okazję brać udział w regularnych zajęciach pozalekcyjnych. Tu m.in.: aerobik, taniec, zbijak, siatkówka, zajęcia śpiewania i teatralne, projektowanie mody, gry karciane, gry integracyjne. Również wieczorem uczniowie się nie nudzą i mają okazję uczestniczyć w licznych, zorganizowanych animacjach typu: Got Talent, Dyskoteka, Pokaz Mody, Bal obozowy, Quizy, Karaoke, Mini-Olimpiada, Impreza na basenie, Zawody między Rezydencjami.

W trakcie obozu organizowane są również wycieczki, na których studenci mają okazję zobaczyć najbardziej znane atrakcje turystyczne i zrobić zakupy. Wycieczki są półdniowe lub całodniowe. Pierwsze obejmują wizyty po ciekawych miejscach w okolicy (zamek, Country Park, muzeum, molo) lub aktywności organizowane poza kampusem (np. golf, siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa). Wycieczki całodniowe obejmują głównie wypady do Londynu (British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, London Zoo, Madame Tussauds, National Gallery, Science Museum, Thorpe Park, Tower of London). Lżejsze wycieczki są zorganizowane również w inne dni. Mają charakter bardziej relaksacyjny – uczniowie mogą tu np. pospacerować po plaży, zjeść lunch w parku (piknik) czy wybrać się na zakupy lub brać udział w aktywnościach zorganizowanych w miejscach wypadowych. Tu wybieramy się do takich miejsc jak: Brighton, Chichester, Eastbourne, Hastings czy Worthing

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania *****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie ośrodka *****Wyżywienie *****
Dobór poziomu zaawansowania *****Zajęcia pozalekcyjne *****Dojazd do ośrodka *****

Oceń obóz językowy w Bede's Summer School

Jeśli byłeś na obozie językowym w Bede's Summer School i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Dicker skontaktuj się z nami.