Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka angielskiego freestyle – Eastbourne

Spokojne, nadmorskie miasteczko Eastbourne, jest pieszczotliwie nazywane przez mieszkańców "Sunshine Coast" - i to nie przypadek! Eastbourne jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii. Otaczające je wzgórza sprawiają, że panuje tam przyjemnie łagodny klimat, przyciągający wielu turystów. W tym popularnym, nadmorskim kurorcie znajduje się siedmiokilometrowa promenada, tętniąca życiem i letnią atmosferą. Eastbourne leży nad kanałem La Manche, w hrabstwie East Sussex, w odległości tylko kilku godzin drogi od Londynu. Miasto jest wyjątkowo lubiane przez młodych ludzi dzięki licznym centrom handlowym, pubom, dyskotekom i kawiarniom. Również okolice Eastbourne oferują wiele atrakcji, z których warto skorzystać podczas pobytu tutaj - imponujące klify kredowe, stolica Anglii i wiele innych atrakcji.

Nasza szkoła językowa w Eastbourne jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego: nowocześnie wyposażony budynek znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo szkoły oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych. Nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi native speakerami, którzy są pełni cierpliwości i zaangażowania oraz wnoszą w zajęcia dużo kreatywności i zabawy. Ponadto, tu, w południowej części Anglii, mówi się pięknym "oxfordzkim" angielskim, a będąc nim otoczonym 24h na dobę, gwarantujemy niebywale szybkie postępy.

W trakcie obozu oferujemy zakwaterowanie u rodzin goszczących lub w szkolnej rezydencji. Twój pokój u rodziny goszczącej będziesz dzielił z zinnym kursantem - z pewnością nie będziesz się więc nudzić! Rodzina goszcząca zapewnia pełne wyżywienie, co oznacza, że ​​będziesz jadł śniadania i kolacje w domu z rodziną, a lunch, w postaci suchego prowiantu, dostaniesz do szkoły. Większość naszych rodzin goszczących mieszka poza centrum miasta, co stwarza optymalne warunki mieszkaniowe - zwykle są to duże domy z ogródkami. Czas dojazdu od rodzin do szkoły może wynosić do 60 minut transportem publicznym. Alternatywą dla zakwaterowania u rodzin jest wybór rezydencji szkolnej. Jest to bardziej samodzielna opcja zakwaterowania. W rezydencji możesz być zakwaterowany w pokoju 3-4-osobowym. Budynek znajduje się w odległości około 20 minut spacerem do szkoły.

Na naszym obozie, oprócz zajęć lekcyjnych angielskiego, proponujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym: zajęcia sportowe (np. siatkówka plażowa, piłka nożna, zumba, fitness), przyjęcie powitalne, grill, zwiedzanie, karaoke, międzynarodowe imprezy integracyjne i wiele innych aktywności. Istnieje możliwość wykupienia zwiększonych ilości zajęć pozalekcyjnych! W każdym tygodniu organuizowane są także wyjścia półdniowe oraz jedna wycieczka całodniowa w weekend (przy zamówieniu obozu co najmniej 2-tygodniowego).

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły ****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie ośrodka ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne ***Dojazd do ośrodka ***

Ostatnie opinie klientów obozie językowym w Eastbourne

Tomasz Stempek
2014-05-14
Bardzo fajna szkoła

Oceń obóz językowy w Sprachcaffe

Jeśli byłeś na obozie językowym w Sprachcaffe i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Eastbourne skontaktuj się z nami.