Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka niemieckiego freestyle – Monachium

To najbardziej intensywny program nauki dla młodzieży, który prowadzimy w Monachium. Zawiera on w sobie pakiet lekcji niemieckiego, który odbywa się w pięknej okolicy miasta, na południu, tuż przy jeziorze Schliersee, w Alpach. Samo miasto dostępne jest w przeciągu krótkiej podróży pociągiem. Sam program zaś zawiera w sobie co najmniej 3 wycieczki w tygodniu do Monachium.

Studenci zakwaterowani są w rodzinnym, górskim hotelu, położonym w Alpach. Pokoje są 2-4 osobowe, z łazienkami en-suite. Posiłki serwowane są zaś w kafeterii. Szkoła zaś ma 8 przestronnych sal lekcyjnych, jak również dostęp do ogrodu i basenu. Program zajęć dodatkowych jest rozbudowany - uczniowie uczestniczą w pieszych wycieczkach po Alpach i wokół jeziora Schliersee, w zajęciach sportowych (np. badmington, pływanie, górska jazda na rowerze), w różnorodnych zajęciach integrujących (np. pokazy mody, pokaz talentów, karaoke), czy innych aktywnościach (np. barbeque, pokazy filmowe, plażowanie przy jeziorze). W każdym tygodniu przewidziane są dwa wyjazdy popołudniowe i jedna wycieczka całodniowa do Monachium.

W obozie uczestniczą młodzi ludzie z kilkudziesięciu krajów, co stwarza niepowtarzalną, międzynarodową atmosferę. Doskonale przygotowany do pracy z młodzieżą zespół lektorów i animatorów dba o to, aby zarówno czas zajęć językowych, jak również wspólnie spędzony czas wolny, pomagały młodzieży w rozwoju umiejętności językowych. Wspólne zainteresowania i pasje młodych ludzi są silniejsze, niż braki językowe, dlatego też szybko przełamują oni wszelkie problemy językowe, nabierają płynności wypowiedzi, poznają nowe słownictwo. Wspólne biwakowanie przy ognisku, wędrówki po górach i nuta rywalizacji podczas zajęć sportowych, doskonale integrują uczestników obozu i pozwalają im nawiązać międzynarodowe przyjaźnie na długie lata.

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania *****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie ośrodka *****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ***Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do ośrodka *****

Oceń obóz językowy w GLS Sprachenzentrum

Jeśli byłeś na obozie językowym w GLS Sprachenzentrum i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Monachium skontaktuj się z nami.