Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka niemieckiego freestyle – Monachium

Nasz obóz na zamku w Monachium jest naprawdę spektakularny - będziesz się bowiem uczył w średniowiecznym zamku! Budowla położona jest w południowej części miasta, przy rzece Izara. Stąd łatwo jest się dostać do najważniejszych atrakcji miasta, takich jak Hofbräuhaus, Bavaria Filmstudios czy Frauenkirche.

Na obozie zajęcia lekcyjne odbywają się rano. Po lekcjach oferujemy różnorodne aktywności, poczynając od barbeque nad rzeką, rafting, grę w siatkówkę, wieczór filmowy czy zakupy na mieście (min. dwie różne aktywności dziennie). Zapewnione jest także zwiedzanie miasta i okolic - min. 2 wycieczki w tygodniu np. po Monachium, do zamku Nymphenburg czy nad pobliskie jeziora czy w góry.

Studenci mają lekcje i są zakwaterowani na zamku Burg Schwaneck, wybudowanym w 1843 roku, który został w pełni odrestaurowany i przystosowany do bycia placówką edukacyjną. Zamek położony jest bezpośrednio w Monachium, w odległości 15-minutowej jazdy tramwajem od centrum i otoczony pięknym parkiem. Do dyspozycji studentów jest 10 przestronnych sal lekcyjnych, sala rycerska, salon studencki, kafejka internetowa, bilard i kręgle, kafeteria i plac zabaw w parku. Studenci kwaterowani są w tutejszych pokojach 4-5 osobowych z prysznicami en-suite i toaletami dzielonymi na korytarzach. Gwarantowane pełne wyżywienie w tutejszej kafeterii. Konieczność zakupienia biletów komunikacji miejskiej we własnym zakresie (ok. 30 EUR/tydz.)

W obozie uczestniczą młodzi ludzie z kilkudziesięciu krajów, co stwarza niepowtarzalną, międzynarodową atmosferę. Doskonale przygotowany do pracy z młodzieżą zespół lektorów i animatorów dba o to, aby zarówno czas zajęć językowych, jak również wspólnie spędzony czas wolny, pomagały młodzieży w rozwoju umiejętności językowych. Wspólne zainteresowania i pasje młodych ludzi są silniejsze, niż braki językowe, dlatego też szybko przełamują oni wszelkie problemy językowe, nabierają płynności wypowiedzi, poznają nowe słownictwo. Wspólne zabawy, wędrówki po mieście i nuta rywalizacji podczas zajęć sportowych, doskonale integrują uczestników obozu i pozwalają im nawiązać międzynarodowe przyjaźnie na długie lata.

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania *****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie ośrodka *****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ***Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do ośrodka *****

Oceń obóz językowy w GLS Sprachenzentrum

Jeśli byłeś na obozie językowym w GLS Sprachenzentrum i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Monachium skontaktuj się z nami.