Wybierz sprawdzone obozy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych prezentowanych w rankingu obozów młodzieżowych
napisz do nas

  

Oceń szkołę

Jeśli chcesz ocenić jeden z prezentowanych w rankingu obóz językowy
wypełnij krótką ankietę.

Obóz języka angielskiego adventure – Vancouver

Vancouver jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla wszystkich ceniących sobie aktywny tryb życia. Jego położenie na wybrzeżu oceanu daje możliwość uprawiania sportów wodnych, zaś w odległości zaledwie pół godziny jazdy samochodem znajduje się wiele tras turystycznych w Górach Skalistych. Jako duża metropolia – drugie co do wielkości anglojęzyczne miasto Kanady – ma do zaoferowania bogate życie kulturalne i rozrywkowe: teatry, kina, centra handlowe, festiwale. Nic dziwnego zatem, że w rankingach najlepszych do zamieszkania miast na świecie, Vancouver od lat znajduje się w ścisłej czołówce.

Nasza szkoła znajduje się w centrum miasta. Jej położenie i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że zapewnia ona doskonałe warunki do nauki i poznawania atrakcji Vancouver. W trakcie programu, oferujemy młodym ludziom mozliwość zakwaterowania w naszych starannie dobranych rodzinach goszczących. Pokoje są jednoosobowe, z 3 posiłkami dziennie. Dojazd do szkoły zajmuje średnio 45-60 minut.

Oprócz ciekawych zajęć językowych, gwarantujemy studentom udział w bogatym programie dodatkowym. Studenci mają gwarantowane różne aktywności (popołudniowe lub poranne) w ciągu tygodnia (np. wycieczka autobusowa po mieście, wizyta na Lookout Tower, laserowy paintball, barbeque, dyskoteka, kręgle, wieczór kinowy itp.) oraz wycieczki i wyjścia weekendowe (np. Whistler Olympic Village, park rozrywki Playland, park wodny Waterslide Park itp.). Ponieważ program skierowany jest dla starszej młodzieży, dajemy im również czas na samodzielne odkrywanie miasta lub samodzielną naukę - czas wykorzystujesz, jak chcesz!

Ocena obozu językowego

obóz językowy ośrodek zakwaterowanie
metoda nauczania Obsługa personelu szkoły Standard zakwaterowania
lektorzy prowadzący zajęcia Wyposażenie ośrodka Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania Zajęcia pozalekcyjne Dojazd do ośrodka

Oceń obóz językowy w ILAC

Jeśli byłeś na obozie językowym w ILAC i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o obozach językowych w tym ośrodku

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat obozów językowych w Vancouver skontaktuj się z nami.